Výzva k darování plazmy

Klub DHC Slavia Praha vyzývá všechny hráčky a jejich okolí k darování plazmy a pomoci tím druhým v této tíživé situaci. Děkujeme!

Dobrý den všem našim kamarádům, všem známým, našim spolužákům, všem sportovcům, sportovním oddílům i sportovním svazům a vůbec všem těm, kteří se zajímají o život kolem sebe. Jsme hráčky házenkářského oddílu Slavia Praha. Obracíme se na Vás s výzvou, jak můžeme, my všichni, pomoci druhým v současné situaci. Nejsme zdravotníci, ale přesto můžeme pomoci zachraňovat lidské životy. Tahle výzva je speciálně adresovaná všem, kteří v posledních několika měsících prodělali covid-19.

Pojďte, spolu s námi, darovat krevní plazmu. Vyrábí se z ní prostředek, který patří mezi nejúčinnější léky, které jsou v současné době k dispozici. Jsme všichni mladí, silní, zdraví a trénovaní. Darovat krevní plazmu je pro nás snadné a můžeme tak přispět zvládnout současnou situaci. Prosím, předávejte naši výzvu dál a zapojte se. V současné době bychom měli být všichni jeden tým. Zapojme se každý ve svém regionu. Základní informace a odkazy na odběrová místa jsou v článku, na který sdílíme odkaz. Ověřili jsme si, že o dárce je velký zájem. Zatým Slavia Praha Magdaléna Svobodová, Eliška Jačková a další.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/vylecili-jste-se-z-covidu-vse-o-tom-jak-dalsim-pomoct-svou-plazmou-125270