25.- 26.3. v J. Hradci a v Plzni

Venkovní zápasy v J. Hradci a Plzni 25. - 26. 3.

Po víkendovém utkání MLD A s Kynžvartem pokračují všechny 3 týmy dorostenek dalším kolem svých soutěží.

Info mld:
Mladší dorostenky v Jindřichově Hradci vyhrávají 27:38, půle 13:18. Útok nás netrápil, ale v obraně jsme byli o krok pozadu a spravedlivě za to trestáni. Dnešní výhra se nerodila lehce, patří k těm vybojovaným. Devět vyloučených na každé straně toho budiž důkazem.

Starší dorostenky ( od 15 h) a mladší dorostenky A tým ( od 13 h) hrají v Jindřichově Hradci v sobotu.

Info std:
Starší dorostenky v Jindřichově Hradci vítězí 29:34, půle 18:17. Poločasovému výsledku se pohledem 17 technických chyb nelze příliš divit. Vysoké nasazení v obraně a udržování rychlého tempa hry nám pomohlo v obratu a nakonec i ke kontrolovanému vítězství.V neděli pak hraje tým MLD B v Plzni od 17 h o první místo v 2. lize.
Info mld B:
V Plzni mladší dorostenky vyhrávají 16:27, poločas 8:18. Měli jsme po celý zápas problémy dostat se do tempa a to hlavně v útoku a přechodové fázi. Na druhou stranu jsme soupeři nic nedovolili na naší polovině a po celý zápas jsme dobře bránili. Navíc zodpovědným návratem jsme mu vzali i jeho největší zbraň - trháky.

Po těchto utkání ještě hrají STD 2.4. s Třeboní od 13 h v hale Eden, MLD B po nich od 15 h hrají s Kobylisy.