Nedělní výhry v Havlíčkově Brodě a ve Zlíně u MLD, STD prohrály

V neděli dopoledne otestovaly mladší dorostenky s autobusy stav D1.

Mladší dorostenky B tým odjel do Havlíčkova Brodu a odehrál své třetí utkání v 2.lize. Havlíčkův Brod - Slavia 15 : 27. B Tým mladších dorostenek vynikal precizní obranou. V útoku si děvčata vytvořila mnoho dobrých akcí zakončených brankou. Po celou dobu byly naše dorostenky ve vedení.

Nejvíce branek v domácím dresu Beránková 7 (3) a v dresu Slavie Havlinová 7 (2).

Mladší dorostenky A tým dokázaly porazit Zlín a vyhrály ve Zlíně 23:32 půle 12 : 20. Zvládli jsme první poločas, výsledek jsme po celou dobu kontrolovali. Druhý poločas jsme bohužel odehráli jen z povinnosti.

Nejvíce branek u domácího Zlína Machalová 7, u slávistek Müllerová 9 (3).

Starší dorostenky také hrály ve Zlíně a prohrály 25:20, půle 9:8.

O výsledku rozhodly naše problémy v útočné činnosti. Do šancí jsme se těžko dostávali a ještě jsme s nimi hazardovali. Zmínit musíme také přes 20 technických chyb.

Nejvíce branek u domácího Zlína Krajčová 8, u slávistek Koubová 7 (4).