1. finále o Mistra ČR pro Slavii 32:26

Finále Slavia - Most pro Slavii 32:26 (poločas 19:12)

Po roční odmlce je tu opět finále DHC Slavia Praha - DHK Baník Most.

První zápas se bude hrát v sobotu 13.5.od 17,10 h v hale v Edenu. Utkání řídí rozhodčí Bareš Marek, Uhlíř Jakub .

Most si poradil se Zorou Olomouc v semifinále a Slavia postoupila přes silný Písek lepším skóre ze vzájemných dvou zápasů.

Slavia vyhrála první zápas finále o 6 branek 32:26 ( poločas 19:12) a veze si tak zajímavou pozici do odvetného utkání o titul ( hraje se příští sobotu v Mostě opět od 17,10 h).

Výborný vstup do zápasu, aktivní hra, dobré procento úspěšnosti střelby a skvělá Petr Kudláčková v bráně - to přineslo ještě v 53. minutě utkání vedení o 11 branek. Pak ale Most přeci jenom stáhl do konce zápasu stav a nakonec tedy výhra o 6 branek.

Všechny holky předvedli skvělý výkon a věříme, že odvetu příští sobotu zvládneme!

Rozhovory po utkání:

Nejvíce branek vstřelila za domácí tým Vostárková Tereza 7 branek, 10 branek vstřelila za Most Cholevová Charlotte .

Odveta je pak na programu opět v soboru 20.5. od 17,10 h.

Obě utkání budou k vidění na ČT Sport, z prvního zápasu bude přenos od začátku na ČT Sport + a od 18 h pak na ČT Sport.