V Šaľe po těžkém utkání prohráváme 30:34

Prohra v Šaľe

Na začátku lepší vstup domácích do utkání, po pár minutách prohráváme o 3, následně skvělá osmiminutovka a uprostřed poločasu otočení výsledku na naši stranu a vedeme naopak o 3 zase my. Pak se ale zase vrátily domácí hráčky do zápasu a v poločase vedly o 1 branku 17:16.

Dobrý vstup do druhého poločasu a otočení skóre na naši stranu, dlouho klasická přetahovaná do 54. minuty, kdy došlo k vyloučení naší hráčky V. Galuškové a od té doby se rozjely domácí hráčky k trháku (vstřelily během tří minut 4 branky v řadě). To bohužel nakonec rozhodlo o celém utkání.

HK DUSLO Šaľa - DHC Slavia Praha 34:30.

V utkání oba týmy neproměnily dva 7 metrové hody.

Nejvíce branek dala v domácím týmu Katarína Pócsíková (7) a už tradičně ve slávistickém dresu Veronika Galušková (11), která je nadále nejlepší střelkyní celé MOL Ligy.

Dále držíme 3. místo v MOL lize s 26 body za Mostem a Iuventou (se kterou hrajeme v neděli doma od 17 hodin v Edenu), za námi jsou týmy Dunajské Stredy, a dotahující se ZORY Olomouc a Poruby.