28.9. zápasy dorostenek

Ve čtvrtek 28.9. hrají dorosty doma a v hale Eden přivítají Házenou Kynžvart a Cheb.

MLD: 40:28 pro Slavii; STD: 35:31 pro Slavii. MLD B prohrály o branku 19:20.

Mladší dorostenky vyhrály nad Kynžvartem 40:28, půle 17:14. První čtvrtinu jsme se seznamovali s tím, co jsme věděli a na hřišti se hledali jak v obraně, tak v útoku. Zbývajících 45 min jsme vyhráli o 17. Nakopla nás zlepšená obrana a větší útočná chuť. Protože jsme z tempa nemínili ustoupit, skóre rostlo v náš prospěch až ke konečnému, vůči soupeři asi lehce nespravedlivému, rozdílu.
Starší dorostenky poráží hračky Kunžvartu 35:31. V prvním poločase jsme si trpělivě budovali náskok, který se v celkovém bilancování ukázal jako dostačující. Soupeře jsme v poločase druhém nepustili blíže než na tři góly. Na místo exhibice jsme však byli až nemilosrdně trestáni za všechny chyby.
Mladší dorostenky B bohužel proti Chebu prohrály o jednu branku 19:20, půle 9:13. Těžko se hledala cesta proti soupeři, který zpomaloval jak mohl. Dlouhé útoky nutili naší obranu k trpělivosti a ta nám chyběla. Když jsme jí našli, selhali jsme v koncovce a nepodařilo se nám překlopit skóre na naší stranu.