Zápasy/Turnaje minižákyně


Plán akcí v sezóně:

16.8 - 20.8.2021 Příměstský camp

21.8 - 28.8.2021 Soustředění v Sušici

Fotky na Rajčeti


Tréninky:

MINIŽÁKYNĚ

1. ZÁŘÍ – 29. ŘÍJEN 2020, DUBEN – ČERVEN

SPOLEČNÉ (DRUŽSTVO A + PŘÍPRAVKA) – ROČNÍKY 2010 A MLADŠÍ

Pondělí16:30 – 18:00Slavia – venkovní hřiště
Středa16:30 – 18:00Slavia – venkovní hřiště
Čtvrtek16:30 – 18:00Slavia – venkovní hřiště

1. LISTOPAD – 1. DUBEN 2021

DRUŽSTVO A

Pondělí16:30 – 18:00Slavia – hala Eva
Středa16:30 – 18:00ZŠ Eden – Vladivostocká
Čtvrtek16:30 – 18:00ZŠ Elijáš – Brumlovka

PŘÍPRAVKA

Pondělí17:30 – 19:00ZŠ Eden – Vladivostocká
Středa16:30 – 18:00ZŠ Eden – Vladivostocká
Čtvrtek16:30 – 18:00ZŠ Elijáš – Brumlovka

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ – ROČNÍKY 2008-2009

ZÁŘÍ – ŘÍJEN, DUBEN-ČERVEN

Pondělí17:30 – 19:00Slavia – venkovní hřiště
Středa17:30 – 19:00Slavia – hala Eva
Čtvrtek18:00 – 19:30Slavia – venkovní hřiště

LISTOPAD – 1. DUBEN 2021

Pondělí16:30 – 18:30ZŠ Elijáš – Brumlovka
Středa17:30 – 19:00Slavia – hala Eva
Čtvrtek18:00 – 19:30ZŠ Elijáš – Brumlovka


Výsledky:


Sezóna 2018-2019

4+1 SE HRAJE BEZ VÝSLEDKŮ

VÝSLEDKY Z TURNAJŮ 6+1

Háje 22. 9. 2018

5. místo Slavia I.

Pramínek cup 17. -18. 11. 2018

7. místo Slavia I., 11.místo Slavia II.

Veselí nad Moravou 7. – 9. 12. 2018

8. místo Slavia I., 14.místo Slavia II.

Velká nad Veličkou 25. -27. 1. 2019

5. místo Slavia I., 10. místo Slavia II.

Minicup 15. -17. 3. 2019

10.místo Slavia I.

Chebská Hvězdička 12. – 14. 4. 2019

7. místo Slavia I., 13. místo Slavia II.

Memoriál Karla Šulce 4. – 6. 5. 2019

6. místo Slavia I., 14. místo Slavia II.

Astra cup 18. 5. 2019

4. místo ročník 2008, 2. místo ročník 2009

Mináček 1. 6. 2019

3. místo družstvo 2008

Mináček 2. 6. 2019

2. místo družstvo 2009

6. místo družstvo 2009-11

Sezóna 2017- 2018

4+1 SE HRAJE BEZ VÝSLEDKŮ

VÝSLEDKY Z TURNAJŮ 6+1

HÁJECKÁ 6+1 23.9. 2017

3. MÍSTO

PODZIMÁČEK SLAVIA 15.10. 2017

2. MÍSTO

PRAMÍNEK CUP – PARDUBICE 17. – 18.11. 2017

2. MÍSTO

6+1 VESELÍ NAD MORAVOU 8. – 10.12. 2017

5. MÍSTO

6+1 ASTRA 3.3. 2017

6. MÍSTO

VELKÁ NAD VELIČKOU 16.-18.3. 2018

8. MÍSTO – DRUŽSTVO 2008-2009

MINICUP 16.-18.3. 2018

4. MÍSTO – DRUŽSTVO 2007

PRAGUE HANDBAL CUP 29.3. – 1.4. 2018

5. – 8. MÍSTO – DRUŽSTVO A

CHEBSKÁ HVĚZDIČKA 13.- 15.4. 2018

2. MÍSTO – DRUŽSTVO 2007

12. MÍSTO – DRUŽSTVO 2008-2009

MEMORIÁL KARLA ŠULCE 5.- 7.5.2018

4. MÍSTO – DRUŽSTVO 2007

18.MÍSTO – DRUŽSTVO 2008-2009

MINÁČEK 2. 6. 2018

3. MÍSTO DRUŽSTVO 2007

MINÁČEK 3. 6. 2018

3. MÍSTO DRUŽSTVO 2008-2009



Sezóna 2016-2017


4+1 SE HRAJE BEZ VÝSLEDKŮ

VÝSLEDKY Z TURNAJŮ 6+1

HÁJECKÁ 6+1 24.9. 2016

4.místo – Družstvo A

PODZIMÁČEK SLAVIA 9.10. 2016

3.místo – Družstvo A

PRAMÍNEK CUP – PARDUBICE 5. – 6.11. 2016

2. místo – Družstvo A

6+1 CHODOV 27.11. 2016

2.místo – Družstvo A
6.místo – Přípravka

6+1 ASTRA 14.1. 2017

2. místo – Družstvo A
7. místo – Přípravka

HORŇÁCKÝ POHÁR – VELKÁ NAD VELIČKOU 14.1. 2017

5. místo – Družstvo A

CHEBSKÁ HVĚZDIČKA 1. – 2.4. 2017

6. místo – Družstvo A
12. místo – Přípravka

PRAGUE HANDBAL CUP 14. – 16.4. 2017

5.- 12. místo – Družstvo A

MEMORIÁL KARLA ŠULCE – PLZEŇ 5. – 7.5. 2017

4. místo – Družstvo A
15. místo – Přípravka

MINÁČEK 3.6. 2017

2. místo

MINÁČEK PŘÍPRAVEK 4.6. 2017

1. místo

POLABINY CUP – PARDUBICE 17. – 18. 6. 2017

1. místo - Družstvo A

8. místo – Přípravka


Sezóna 2015-2016


HÁJECKÁ 6+1 19.9.2015

1.místo

Nejužitečnější hráčka družstva Barča Bačáková

PODZIMÁČEK SLAVIA 24.10.2015

1.místo – družstvo 05

Nejužitečnější hráčka družstva Míša Knytlová

Nejlepší střelkyně Sany Mullerová

6.místo – družstvo 06, 07

Nejužitečnější hráčka družstva Viki Pekárková

PRAMÍNEK CUP – PARDUBICE 14.-15.11. 2015

3.místo

Nejužitečnější hráčka družstva Sany Mullerová

HORŇÁCKÝ POHÁR VE VELKÉ NAD VELIČKOU 4.-6.12. 2015

3.místo

VAJGAR CUP – JINDŘICHŮV HRADEC 10.1.2016

3.místo

6+1 PÍSEK 6.2.2016

2.místo

6+1 ASTRA 13.2.2016

2.místo

6+1 TURNAJ MINIŽÁKŮ – ÚVALY 20.2.2016

4.místo

6+1 TURNAJ CHODOV 12.2.2016

1.místo

PRAGUE HANDBAL CUP 25.-27.3. 2016

5.-8. místo

MEMORIÁL KARLA ŠULCE PLZEŇ 6.-8.5. 2016

4.místo – družstvo A

Nejužitečnější hráčka družstva Áďa Kubánková

16.místo – družstvo B

Nejužitečnější hráčka družstva Viki Pejšová

MINÁČEK 11.6. 2016

1. místo

MINÁČEK PŘÍPRAVEK 12.6.2016

2. místo


Sezóna 2014-2015


HÁJECKÁ 6+1 20.9.2014

1.místo – družstvo A

Nejužitečnější hráčka družstva Barča “Samo” Doležalová

Nejlepší brankářka turnaje Denisa Ondroušková

5.místo – družstvo B

Nejužitečnější hráčka družstva Kája Pejšová

PODZIMÁČEK – SLAVIA 18.10.2014

1.místo – družstvo 04

Nejužitečnější hráčka Verča Janušová

2.místo – družstvo 05, 06

Nejužitečnější hráčka Kája Pejšová

Nejlepší střelkyně turnaje Saša Koubová

Nejlepší hráčka Turnaje Sany Mullerová

PRAMÍNEK CUP – PARDUBICE 15.-16.11. 2014

1.místo – družstvo A

Nejužitečnější hráčka družstva Saša Koubová

9.místo – družstvo B

Nejužitečnější hráčka družstva Danča Matuchová

MIKULÁŠSKÝ TURNAJ – VESELÍ NAD MORAVOU 12.-13.12.2014

1.místo – družstvo A

5.místo – družstvo B

6+1 ZRUČ NAD SÁZAVOU 12.-13.12.2014

3.místo – družstvo A

4.místo – družstvo B

Nejlepší brankářka turnaje Danča Matuchová

6+1 ASTRA PRAHA 14.3.2015

5.místo – družstvo B

MINICUP – CHODOV 21.-22.3.2015

2.místo – družstvo A

Nejužitečnější hráčka družstva Barča Bačáková

PRAGUE HANDBAL CUP 3.-6.4.2015

2.místo – družstvo A

MEMORIÁL KARLA ŠULCE – PLZEŇ 7.-9.5. 2015

3.místo – družstvo A

13.místo – družstvo B

19.místo – mini 4+1

5.místo – přípravka 4+1

MINÁČEK 6.6.2015

2.místo – družstvo 2004

MINÁČEK PŘÍPRAVEK 7.6.2015

2.místo – družstvo 2005 – 2006


Sezóna 2013-2014

HÁJECKÁ 6+1 21.9.2013

1.místo

Nejužitečnější hráčka družstva Adýs Zimová

Nejlepší střelkyně turnaje Verča Holečková

PODZIMÁČEK – SLAVIA 19.10.2013

1.místo

Nejužitečnější hráčka družstva Eliška Modrá

Nejlepší hráčka turnaje Verča Holečková

Nejlepší brankařka turnaje Kačka Matějková

PRAMÍNEK CUP PARDUBICE 16.-17.11.2013

1.místo

Nejužitečnější hráčka družstva Verča Holečková

MINI VAJGAR CUP – J.HRADEC 7.12.2013

1.místo

Nejlepší brankařka turnaje Kačka Matějková

HORŇÁCKÝ POHÁR – VELKÁ NAD VELIČKOU 1.-2.2.2014

3.místo

6+1 JINDŘICHŮV HRADEC 1.3.2014

1.místo

MINICUP – HÁJE 5.-6.4.2014

1.místo

6+1 JINDŘICHŮV HRADEC 13.4.2014

4.místo

MEMORIÁL KARLA ŠULCE – PLZEŇ 8.-10.5. 2014

1.místo – 6+1 družstvo A

11.místo – 6+1 družstvo B

15.místo – 4+1 družstvo C

7.místo – 4+1 přípravka

MINÁČEK – SLAVIA 31.5.2014

1.místo

MINÁČEK PŘÍPRAVEK – SLAVIA 1.6.2014

2.místo – družstvo A

5. místo - družstvo B