Dorostenky o prvním prosincovém víkendu

V sobotu v Náchodě a Olomouci

V sobotu nás čekají venkovní zápasy u dorosteneckých týmů.

V sobotu se vydá tým MLD A a tým STD do Olomouce, kde se utkají s domácí Zorou.

Mladší dorost A hraje od 11 hodin, Slavia vede tabulku Olomouc je šestá. Výsledek: 27:31.

S Olomoucí vyhráváme 27:31. Soupeři jsme nahráli velkým množstvím technických chyb, neproměňováním šancí a nedůslednostmi v obraně. Při jeho kvalitách to bylo dostačující aby se 50 minut hrálo vyrovnané utkání.

Starší dorost hraje od 13 hodin, Slavia vede tabulku Olomouc je o bod na třetím místě. Výsledek: 24:25.

Byl to zápas, kde kralovaly brankařky na obou stranách Do utkání holky vstoupily koncentrovaně a odhodlaně v obraně, brzdilo nás neproměňování vyložených šancí.

Na začátku druhého poločasu se podařilo útočné akce zakončovat gólem, ale zapomnělo se na obranu.
Byl to velice vyrovnaný zápas ve vysokém tempu a na závěr se šťastnějším koncem pro nás.
MLD B tým cestuje na sobotní zápas do Náchoda, kde od 17 hodin hraje své letošní poslední utkání se třetím týmem tabulky Náchodem. Náš tým tabulku vede. Výsledek 24:31 pro Slavii.

MLD B. V Náchodě se dnes na podvečer zrodila výhra druholigového celku mladších dorostenek 24:31. Opět zkouška trpělivosti v obraně a preciznosti v zakončení. Vítězství to je upracované, ale cenné. Všechny kategorie dorostu si tak dnes odvážejí z palubovek soupeře dva body! Hezkou sobotu