Shrnutí slávistické účasti v mládežnických ligách v první polovině sezóny

Shrnutí slávistické účasti v mládežnických ligách

rnutí slávistické účasti v mládežnických ligách

Starší dorostenky jsou v průběžné tabulce na 3. místě, mají ale o jeden odehraný zápas méně. Odložilo se totiž 2x utkání Háje - Slavia kvůli covidu u soupeřek. Slávistky mají bilanci 8 výher a 2 prohry ( ty přišly v J. Hradci o branku a ve Zlíně o 5 branek). Skóre je zatím 319:226. Nejlepší střelkyní je Bára Doležalová se vstřelenými 68 brankami.


Mladší dorostenky A tým stihly odehrát všechna svá utkání a po polovině sezóny vedou tabulku 1. ligy mladších dorostenek. Nasbíraly 21 bodů při skóre 372:255. Jediná remíza přišla při domácím utkání s Porubou. Do druhé poloviny sezóny se neseme 3 body náskoku před druhým J. Hradcem. Nejlepší střelkyní je Sandra Müllerová se vstřelenými 81 brankami.


Nově založený tým mladších dorostenek B tým v 2. lize mladších dorostenek v regionu Čechy odehrál 7 utkání ( jedno odloženo s Tachovem opět pro covid u soupeřek). Na konto si připsaly 10 bodů a jsou na 2. místě průběžné tabulky a pozitivní skóre 198:161. Nejlepší střelkyní je Anežka Havlinová se vstřelenými 29 brankami.

Starší žákyně se probojovaly do Žákovské ligy ( vyhrály všechna kvalifikační utkání). Stihly odehrát i první kolo žákovské ligy, kdy opět, při turnajovém způsobu konání, vyhrály všechna svá 3 dosavadní utkání. Jedno utkání s Ivančicemi bylo neodehráno ( covid u soupeře). Dál si tedy nesou plný počet 6 možných získaných bodů. Nejlepší střelkyní je Adéla Krybusová se vstřelenými 16 brankami po prvním kole ŽL.


V Přeboru Prahy starších žákyní jsou v čele tabulky bez ztráty bodu se skórem 106:65. Zde je nejlepší střelkyní je Laura Háječková se vstřelenými 28 brankami.


Mladší žákyně v Pražském přeboru mladších žákyní má v soutěži 2 týmy. A tým vede tabulku bez ztráty bodu se 32 body a skórem 371:54, B tým je na 3. místě s 15 body a skórem 123:166. Mezi naše týmy se vklínil jen tým HC Háje. Nejlepší střelkyní je Kateřina Kubánková se vstřelenými 67 brankami.


Minižákyně pilně trénovaly, hrály své zápasy turnajově a stihly i pár výjezdů na turnaje mimo Prahu.Ze všech týmů máme radost. A to nejen z výsledků ale i z účasti na probíhajících trénincích a nadšení všech dívek pro hru. Věříme, že neméně úspěšná bude i druhá poloviny sezóny 2021/2022. Také máme radosti i z přechodu a čím dál tím většího uplatnění našich odchovankyň v A týmu žen. Děvčatům i všem trenérům přejeme klidné Vánoce, hodně štěstí a zdraví.

Děkujeme také našim partnerům a podporovatelům chodu mládežnických družstev.

Moc si vaší podpory vážíme.