V neděli 11.2. další slávistická mládežnická neděle v hale - 4 výhry

4 nedělní výhry

V neděli 11.2. se hrálo a startoval program už v 9 hodin zápasem B týmu žen s Astrou - výhra 36:20.

Brzký ranní termín tentokrát trochu zamával s formou a přípravou starších hráček ale i tak se povedlo získat důležité 2 body pro tabulky a nadále tým vyhrál všechna svá utkání. Drží nadále náskok minimálně 5 bodů na druhý tým tabulky.

Od 11 hodin hrály MLD A s Velkou nad Veličkou - výhra 31:25.

Výhra 31:25 nad Veličkou nakonec vypadá jasně, ale cesta k ní byla trnitá. Nebyli jsme naladěni na poctivou průnikovou hru soupeře, který chodil do jednoho uvolnění za druhým. A pokud neprošel, velmi šikovně hledal pivota. Nakoply nás ve druhé půli zákroky brankářky a když se k nim přidaly i zisky míče, bylo rozhodnuto.

Od 13 hodin pokračovaly starší dorostenky s Kunovicemi - výhra 31:25.

Starší dorostenky vyhrávají 37:31. Výsledek napovídá že v utkání dominovaly útoky. Protože se nám povedlo na konci prvního poločasu několik obran a získali jsme náskok, mohli jsme jej ve druhém poločase kontrolovat.

A program ukončil tradičně zápas mladších dorostenek B s Mělníkem - výhra 41:18.

B tým mladších dorostenek porazil Mělník 41:18. Měli jsme chuť hrát a ta se postupně projevovala. Góly střílely všechny hráčky, stejně jako se podílely na úspěšných obranných zákrocích.

První tři zápasy byly k vidění i na TV Com.