V neděli 17.3. utkání s Pískem a Strakonicemi

4 výhry z neděle

V neděli 17.3. utkání s Pískem a Strakonicemi

Tradičně v neděli hrají mládežnické týmy v naší hale v Edenu.

Druholigový tým mladších dorostenek si zastřílel. Proti Strakonicím vyhrál 41:19. Dobrý vstup do zápasu vycházel ze soustředěné obrany a rychlých útoků. Tak bylo záhy rozhodnuto a mohli jsme se zaujetím a v klidu nabídnout pohledné akce.
Starší dorostenky nad Sokolem Písek vyhrály 27:25. Utkání nabídlo pohlednou házenou. Obě družstva chtěla hrát a běhat a tak v náš prospěch rozhodla širší střídačka, důležité zákroky brankářek a odhodlání poprat se s vlastní nedůslednou koncovkou. To vše jsme v důležitých chvílích podpořili téměř neprostupnou obranou. A udělali tak důležitý krok k vrcholu.
Mladší dorostenky taktéž proti Sokolu Písek vyhrály v poměru 32:25. V utkání se nám míjely úspěšné fáze hry. Dařilo-li se v útoku, nebránili jsme. Když jsme makali v obraně, neproměňovali jsme vyložené šance. Proto zápasu chyběla definitiva našeho náskoku a soupeř se svou poctivou hrou držel na dostřel 3-5 branek. Nakonec jsme na vítězství dosáhli a potvrdili tak, že i v letošní sezóně nebudeme bez medaile.

Ženy B navázaly na vítěznou vlnu dorostenek a také porazily Písek 39:26
Fotogalerie