V neděli 28.1. 3 výhry a remíza v Edenu

Výhry B týmu žen, MLD A, STD a remíza MLD B

V neděli 28.1. přijede Ústí nad Labem a Olomouc.

Program je:

od 9 h utkání B týmu žen s Ústím - výhra Slavie 37:23 a Slavia je nadále na 1. místě tabulky,

od 11 h MLD A s Olomoucí - výhra Slavie 38:25 - Slavie je 3. místě,

od 13 h STD s Olomoucí - výhra Slavie 45:30 - Slavia vede tabulku o 2 body před Pískem

a nakonec od 15 h opět Ústí s MLD B - remíza 30:30 - Slavia MLD B je na 5. místě tabulky.

Mladší dorostenky vyhrávají nad Zorou Olomouc 38:25, půle 18:12.

Narazili jsme v úvodu na soupeře, který chtěl hrát házenou. Proto viděli diváci oboustranné pohledné utkání v kterém rozhodla rychlost, přímočarost naší hry.
Starší dorostenky zaznamenaly dva body do tabulky. Vítězí 45:30. Útočné utkání zlomila dvacátá minuta. V ní byl stav 15:13. O dvacet minut později už 32:18. Skóre svědčí o tom, že i nadále vítězily útoky nad obranou a tak skóre rostlo na obou stranách.
Mladší dorostenky B nad celkem Ústí nad Labem remizují 30:30. Tak jako je třeba sebekriticky přiznat, že nám nevyšla poslední desetiminutovka první půle a soupeř se dostal do vedení, je třeba vyzdvihnout morální sílu, kterou jsme se vzepřeli porážce a i přesto, že jsme deset minut před koncem prohrávali o čtyři branky, nakonec jsme byli i vítězství blíže. Bod je vybojovaný a tak potěší.¨

B tým žen týmovým výkonem zvládl ranní zápas proti Ústí, za který hrály i některé známé tváře dříve působící v Edenu. Ve hře je ještě 18 bodů. 9 zápasů před koncem máme náskok minimálně 3 bodů před druhým týmem HC Háje. Příští víkend nás čeká těžká sobota - zápas v Plzni a dopoledne mostecká bitva STD.