V sobotu hrají dorostenky s Pardubicemi a Porubou

S Porubou a Pardubicemi - 2 výhry a jedna prohra

Díky poslednímu zápasu žen v MOL lize se netradičně hrají zápasy dorostenek už od brzkého rána.

V 9 hodin hraje MLD B s Pardubicemi - zahrají si poslední domácí zápas v této sezóně, získaly už v minulém kole vítězství v 2. lize mladších dorostenek - část Čechy.

Po nich se na palubovce představí starší dorostenky s Porubou od 11 hodin a od 12,45 h po zisku titulu se představí mladší dorostenky A také s Porubou.

MLD B:
Mladší dorostenky vyhrály mad celkem Pardubic 29:23, půle 14:16. Souboj naší nepřesné koncovky a nedůrazné obrany rozhodlo naše zlepšení na vlastním brankovišti.
STD:
V napínavém zápase proti celku Poruby nakonec prohráváme 24:26
MLD A:
Mladší dorostenky rozhodly svůj zápas proti Porubě již v první půli. Po šedesáti minutách ukázala tabule výsledek 42:18

Děkujeme všem naším partnerům a sponzorům a gratulace týmu mladších dorostenek k zisku vítězství v lize!